Asistent/ka (m/ž)

Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Pracovní náplň:

  1. překlady textů z německého jazyka do ČJ a naopak;
  2. tlumočení;
  3. moderace a vedení projektů;
  4. sběr a vyhodnocování dat.

Požadavky:

  1. SŠ/VŠ technicko- ekonomického zaměření;
  2. znalost NJ minimálně na úrovni B2, využití v každodenní praxi;
  3. znalost AJ výhodou;
  4. organizační a komunikační dovednosti.

Nejen na mzdu se můžete těšit:

  1. flexibilní pracovní doba;
  2. výplatní termín 11. den v měsíci;
  3. 13. a 14. mzda (příspěvek na Vánoce a dovolenou);
  4. 5 týdnů dovolené;
  5. pracovní smlouva na dobu neurčitou;
  6. příspěvky na jazykové vzdělávání;
  7. příspěvek na penzijní připojištění;
  8. věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let;
  9. dotované závodní stravování, cena oběda 31Kč;
  10. vybavené svačinové místnosti;
  11. rekreační zařízení na Lipně

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Bc. Gabriela Jelínková
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert

Kontaktní osoba

HR Závod Lužice

tel +420 800 500 222
zaslat e-mail