Plánovač oddělení údržby strojů a budov (m/ž)

Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Budete mít za úkol podporovat vedoucí pracovníky v oddělení údržby strojů a budov a kontrolu zpracovávání zakázek týkajících se oprav strojů, budov a preventivních údržeb.

Pracovní náplň:

  1. kontrola a dodržování procesu v oddělení údržby strojů a budov
  2. posuzování a identifikace problémů u výrobních strojů a zařízení
  3. koordinace při komunikaci technického oddělení s oddělením výroby
  4. každodenní kontrola zpracovávání zakázek a jejich priorit
  5. statistické vyhodnocování ukazatelů
  6. aplikace moderních metod

Požadavky:

  1. SŠ vzdělání technického směru
  2. čtení a kreslení výkresové dokumentace
  3. předchozí zkušenost s prací v technickém (strojírenském) oddělení
  4. orientace v metodice TPM - výhodou
  5. znalost NJ na úrovni B2, využití v každodenní praxi
  6. orientace v IT, PC systémech
  7. ochota práce ve směnném provozu

Nejen na mzdu se můžete těšit:

  1. výplatní termín 11. den v měsíci
  2. příplatek za práci ve 2. směně
  3. 5 týdnů dovolené
  4. volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  5. dotované závodní stravování
  6. cena oběda 24 Kč
  7. vybavené svačinové místnosti
  8. rekreační zařízení na Lipně

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Bc. Gabriela Jelínková
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert

Kontaktní osoba

HR Závod Lužice

tel +420 800 500 222
zaslat e-mail