Technik BOZP, PO a ekolog (m/ž)

Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Budete mít za úkol spolupracovat na zajištění bezpečných pracovních podmínek v našem výrobním závodě v Lužicích u Hodonína.

Pracovní náplň:

  1. zajišťování bezpečnosti práce v činnostech společnosti
  2. zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP, PO a ekologie
  3. zpracování vnitropodnikových předpisů o bezpečnosti (vedení příslušné dokumentace pracovišť, pracovní prostředky, chemické látky)
  4. agenda pracovních úrazů (vyšetřování, evidence, projednávání)
  5. provádění rozborů úrazovosti (statistiky, reporty, vypracování návrhů nápravných opatření)
  6. zajištění ochrany životního prostředí
  7. zpracování hlášení zainteresovaným stranám
  8. spolupráce při přípravě interních předpisů z oblasti BOZP
  9. odpovědnost za nastavení, dodržování a obhajobu systému řízení v souladu s normou ISO 14001 a ISO45001
  10. školit zaměstnance v oblasti BOZP a PO
  11. zajištění ochrany Know-how společnosti
  12. předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců

Požadavky:

  1. VŠ/SŠ vzdělání
  2. zkušenosti s prací v oblasti BOZP a PO ve výrobní firmě min. 5 let
  3. odborná způsobilost v prevenci rizik a odborná způsobilost v požární ochraně
  4. znalost příslušné legislativy
  5. AJ nebo NJ min. na úrovni B2 - častá přímá komunikace s mateřskou firmou v Německu
  6. uživatelská znalost MS Office
  7. řidičské oprávnění: skup. B
  8. dobré komunikační, organizační, plánovací schopnosti, ochota učit se nové věci, zvládat stres, časová flexibilita

Nabídka:

  1. zajímavé finanční ohodnocení
  2. 13. a 14. plat
  3. pracovní smlouva na dobu neurčitou
  4. flexibilní pracovní doba
  5. služební telefon, laptop
  6. 5 týdnů dovolené
  7. jazykové kurzy
  8. stravenky
  9. věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  10. příspěvek na penzijní připojištění
  11. rekreační zařízení na Lipně

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Bc. Gabriela Jelínková
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert

Kontaktní osoba

HR Závod Lužice

tel +420 800 500 222
zaslat e-mail