Seřizovač (m/ž)

About us

Aby práce byla zajímavá a pracovní doba rychle utíkala, je přáním snad každého zaměstnance. U Groz-Beckert se toto přání stává skutečností. Strojírenskou výrobu u Groz-Beckert charakterizuje významný podíl tvůrčí práce. Tím se Groz-Beckert, tradiční výrobce jehel a systémů pro textilní průmysl, odlišuje od ostatních zaměstnavatelů.

Náplň práce:

  1. Seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů
  2. Čtení a použití technických podkladů
  3. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  4. Provádění běžných kontrolních činností
  5. Práce v riziku hluku
  6. Třísměnný provoz

Od kandidáta očekáváme:

  1. SŠ nebo SOU obor strojírenství
  2. Praxe v oboru výhodou
  3. Znalost výkresové dokumentace
  4. Manuální zručnost
  5. Flexibilita, ochota učit se novému
  6. Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  1. Nástupní základní hrubá mzda od 27.470,- Kč + až 15% prémie
  2. Firemní benefity (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění aj.)
  3. Další jazykové vzdělávání
  4. Práci ve stabilní, rozvíjející se nadnárodní společnosti

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert

Contact Person

HR Závod V. Klobouky

Phone +420 800 500 222
Send e-mail