Servisní elektrotechnik (m/ž)

About us

Využijte příležitost uplatnit své znalosti a zkušenosti. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Během své práce budete zajišťovat mimo jiné elektroúdržbu a preventivní údržbu strojů, rovněž i diagnostiku a analýzu závad.

Váš odborný profil:

  1. SŠ/VOŠ/VŠ elektrotechnického směru podmínkou - min. § 6 vyhlášky 50/ 1978 Sb.
  2. praxe v opravách a programování výrobních strojů alespoň 3 roky
  3. zkušenosti s programováním a orientace v průmyslových řídících systémech (Siemens, Beckhoff, Kollmorgen, Pilz…)
  4. výborná orientace v technické dokumentaci
  5. schopnost lokalizace závady na strojích (např. za pomocí zařízení Siemens Field PG, Profibus Tester)
  6. samostatnost, aktivní přístup k řešení problémů a ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, dobrá komunikace
  7. znalost AJ nebo NJ (porozumění technickému textu) podmínkou
  8. znalost nástrojů TPM výhodou
  9. řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Pracovní náplň:

  1. opravy elektrických a elektronických částí strojů a zařízení
  2. preventivní údržba strojů a zařízení
  3. programování PLC řídících systémů
  4. technická podpora kolegů z údržby
  5. tvorba znalostní databáze, zaškolování kolegů z údržby
  6. spolupráce s konstrukčním oddělení a s montáží při uvádění nových technologií do provozu a při jejich opravách
  7. vedení dokumentace k opravám a provádění analýz příčin poruch a navrhování nápravných opatření
  8. ovládání strojů a zařízení v rozsahu potřebném pro údržbářské úkony

Další doplňující informace:

  1. výplatní termín 11. den v měsíci
  2. 13. a 14. mzda
  3. práce ve směnném režimu
  4. 5 týdnů dovolené
  5. volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  6. dotované závodní stravování

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz závod Valašské Klobouky!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert

Contact Person

HR Závod V. Klobouky

Phone +420 800 500 222
Send e-mail