Technik/inženýr kvality (m/ž)

About us

Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Budete mít za úkol dohlížet nad jakostí výrobků a výrobních procesů.

Pracovní náplň:

  1. kontrola a dodržování standardů kvality
  2. posuzování vad, odchylek a zmetků
  3. koordinace při komunikaci oddělení výroby a kvality
  4. každodenní kontrola kvality procesu
  5. strukturovaná řešení problémů s kvalitou – rozhodnutí a kontrola
  6. statistické vyhodnocování kvalitativních ukazatelů
  7. aplikace moderních metod
  8. předpokládaná doba zaškolení 6 měsíců

Požadavky:

  1. SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  2. znalost postupů a metod řízení kvality
  3. znalost práce v prostředí Excel, tvorba tabulek, statistik, grafů, databázové funkce
  4. alespoň minimální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní firmě
  5. znalost NJ nebo AJ na úrovni B2, využití v každodenní praxi
  6. samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost

Nejen na mzdu se můžete těšit:

  1. pracovní poměr na dobu neurčitou
  2. flexibilní pracovní doba
  3. 13. a 14. mzda
  4. výplatní termín 11. den v měsíci
  5. 5 týdnů dovolené
  6. volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  7. závodní stravování, cena oběda 24 Kč
  8. příspěvky na jazykové vzdělávání
  9. věrnostní prémie vyplácené dle počtu odpracovaných let
  10. příspěvek na penzijní připojištění

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Bc. Gabriela Jelínková
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert

Contact Person

HR Závod Lužice

Phone +420 800 500 222
Send e-mail