Výrobní technik / Procesní inženýr (m/ž) se zaměřením na povrchové úpravy kovů

About us

Láká Vás práce v zahraničí?
Hledáte jedinečnou mezinárodní zkušenost v prestižní nadnárodní společnosti?

Pro náš sesterský výrobní závod v Indii hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Vybraný uchazeč absolvuje důkladné zapracování ve výrobním závodě ve Valašských Kloboukách. Po zapracování se následně předpokládá dlouhodobé vyslání do sesterské společnosti v Indii.

Náplň práce:

  1. Zodpovědnost za současné technologické procesy a jejich zlepšování
  2. Odpovědnost za stanovené výrobní operace
  3. Úzká spolupráce s ostatními oblastmi výroby (sledování a zlepšování kvality, příprava výroby, atd.)
  4. Zaškolování pracovníků v oblasti technologických procesů

Od kandidáta očekáváme:

  1. Vzdělání VŠ strojírenského zaměření, obor strojírenská technologie nebo chemického zaměření
  2. Velmi dobré znalosti a zkušenosti v oboru povrchových úprav kovů
  3. Znalost statistických metod
  4. Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni podmínkou
  5. Připravenost k dlouhodobému pracovnímu vyslání do zahraničí (především Asie)
  6. Analytický a systematický způsob práce
  7. Zodpovědný přístup ke kvalitě
  8. Komunikační a organizační schopnosti na velmi dobré úrovni

Nabízíme:

  1. Zázemí stabilní a dynamické nadnárodní společnosti
  2. Důkladné zaškolení
  3. Nadstandardní péči o zaměstnance a celou rodinu v zahraničí
  4. Další jazykové vzdělávání
  5. Zajímavé finanční ohodnocení a benefity

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete doprovodný dopis a strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert

Contact Person

HR Závod V. Klobouky

Phone +420 800 500 222
Send e-mail