Vedoucí projektového týmu (m/ž)

About us

Využijte příležitost uplatnit svůj talent. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Budete mít za úkol provádět plánování, organizování, řízení a kontrolu realizace projektů.

Pracovní náplň:

  1. analýza vnitropodnikových výrobních procesů a vypracování variant řešení jejich optimalizace pomocí nástrojů štíhlé výroby (lean)
  2. inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting projektů
  3. realizace zlepšovatelských projektů a jejich dlouhodobé prosazení v praxi
  4. audity projektů s časovým odstupem

Požadavky:

  1. VŠ technického směru
  2. zkušenosti s plánováním, organizováním, řízením a kontrolou realizace projektů ve výrobní sféře
  3. praktická znalost nástrojů štíhlé výroby
  4. výborná znalost práce v prostředí Excel, tvorba tabulek, statistik, grafů, využívání matematických funkcí
  5. znalost německého nebo anglického jazyka slovem i písmem na úrovni B2 pro přímou komunikaci s mateřskou firmou v Německu
  6. samostatnost, dobrá organizace práce a času, spolehlivost, zodpovědnost

Nejen na mzdu se můžete těšit:pracovní poměr na dobu neurčitou

  1. pracovní poměr na dobu neurčitou
  2. flexibilní pracovní doba
  3. 13. a 14. mzda
  4. výplatní termín 11. den v měsíci
  5. 5 týdnů dovolené
  6. volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  7. příspěvky na jazykové vzdělávání
  8. dotované závodní stravování
  9. cena oběda 24 Kč
  10. vybavené svačinové místnosti
  11. rekreační zařízení na Lipně

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Bc. Gabriela Jelínková
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert

Contact Person

HR Závod Lužice

Phone +420 800 500 222
Send e-mail