Seřizovač (m/ž) - Lužice u Hodonína

Využijte příležitost uplatnit své znalosti a zkušenosti. Za svou práci dostanete dobře a včas zaplaceno. Zahnízděte u nás a nastartujte svou kariéru na pozici:

Náplň práce:

  • seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů
  • čtení a použití technických podkladů
  • nastavení parametrů kalícího procesu
  • provádění běžných kontrolních činností

Doplňující informace:

  • práce ve třísměnném provozu
  • doba určitá na 1 rok

Od kandidáta očekáváme:

  • SŠ nebo SOU obor strojírenství, zámečník
  • praxe v oboru výhodou
  • manuální zručnost
  • flexibilita, ochota učit se novému
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme:

  • 13. a 14. mzda
  • výplatní termín 11. den v měsíci
  • 5 týdnů dovolené
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce
  • dotované závodní stravování, cena oběda 31 Kč
  • vybavené svačinové místnosti
  • rekreační zařízení na Lipně

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz Závod Lužice!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Mgr.Lucie Koluchová
Velkomoravská 395
696 18 Lužice u Hodonína
personalni-lu@groz-beckert.com

V rámci výběrového řízení na volné pracovní pozice shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, za účelem provedení procesu výběrového řízení a komunikace, která je v této souvislosti nutná. Další informace naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů (Prohlášení o ochraně osobních údajů).

Na výpis pozic

Více informací o naší firmě a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Lužice u Hodonína O společnosti Groz-Beckert