Technolog - procesní inženýr (m/ž)

Využijte příležitost uplatnit své znalosti a zkušenosti. Zahnízděte u nás a pokračujte ve své kariéře na pozici:

Pracovní náplň:

  • analýza výrobních procesů;
  • plánování, standardizace a optimalizace výrobních procesů;
  • školení zaměstnanců;
  • zavádění nových technologií;
  • podpora výroby.

Požadavky:

  • VŠ technického směru;
  • obor materiálové inženýrství výhodou;
  • metodický, analytický a strukturovaný způsob práce;
  • praxe v oblasti tepelného zpracování kovů výhodou;
  • AJ úroveň B2 (globální referenční rámec)
  • komunikativnost, flexibilita a otevřenost inovacím.

Nejen na mzdu se můžete těšit:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou;
  • 13. a 14. mzda;
  • další odborné a jazykové vzdělávání;
  • penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravování ve firmě, dotované zaměstnavatelem;
  • firemní akce;
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce.

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert