Inženýr kvality (m/ž)

Využijte příležitost uplatnit své znalosti a zkušenosti v centrální oblasti kvality. Zahnízděte u nás a pokračujte ve své kariéře na pozici:

Budete součástí týmu kolegů v centrální oblasti kvality. Vaší náplní práce bude mimo jiné analýza dat a řešení problémů kvality v rámci divize.

Pracovní náplň:

  • analýzy dat v oblasti kvality;
  • reporting;
  • podpora při řešení problémů kvality v rámci divize;
  • komunikace v anglickém jazyce;
  • spolupráce na vývoji nových metod měření.

Požadavky:

  • VŠ technického směru;
  • analytické a technické myšlení;
  • schopnost učit se a přijímat změny;
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu;
  • pokročilá uživatelská znalost MS Office;
  • Aj slovem i písmem na úrovni B2, NJ výhodou;
  • připravenost k občasnému vycestování do zahraničí.

Nejen na mzdu se můžete těšit:

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou;
  • 13. a 14. mzda;
  • další odborné a jazykové vzdělávání;
  • penzijní připojištění;
  • 5 týdnů dovolené;
  • stravování ve firmě dotované zaměstnavatelem;
  • firemní akce;
  • volné dny k vyřízení vybraných osobních záležitostí nad rámec zákoníku práce.

Nahlédněte do naší výroby přes odkaz závod Valašské Klobouky!

Máte-li zájem o uvedenou pozici, zašlete strukturovaný životopis na níže uvedenou adresu:

Groz-Beckert Czech s.r.o.
Karla Kadlečková
Nádražní 1098
766 01 Valašské Klobouky
personalni-vk@groz-beckert.com

Na výpis pozic

Více informací o naší společnosti a pracovním prostředí se dozvíte:

Závod Valašské Klobouky O společnosti Groz-Beckert